Ana sayfa
 
 
Gazete oku
hepsiruya.com
Rüya tabirleri, rüya yorumları
 
       

E-Okul Veli bilgilendirme sistemine girmek için aşağıdakileri uygulayın :

üstteki ekranda resim deki rakamları resimdeki rakamlarrın karşısındaki kutucuğa yazınız. öğrencinin tc kimlik numarasını öğrenci tv kimlik no nun karşısındaki kutucuga ve öğrencinin okul numarasını da öğrenci okul no yazısının karşısındaki kutucuğun içine yazın ve hemen altındaki tamam yazan butonun üzerine tıklayın . hepsi bukadar. Tc kimlik numaranızı bilmiyorsanız tıklayın Tc Kimlik no sorgula önemli not : Bazen sayfanın yoğun kullanımından dolayı sayfa açılmayabilir bu durumda biraz bekleyip tekrar deneyiniz. e-okul lise yayında

 

e-Okul Veli Bilgilendirme Servisi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır. Sisteme girildiğinde aşağıdaki bilgiler öğrenilebilir:

    Okul yöneticileri  ya da öğretmenler tarafından size ulaştırmak istenilen duyurular yer almaktadır. Bireysel bazda ya da toplu duyurular, Ders Programı :  Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalık ders programı, Devamsızlık Bilgileri :  Dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar, Not Bilgileri :  Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar, Sınav ve Proje Bilgileri :  Öğrencinin hangi dersten ne zaman sınav olacağı ve projesini teslim edeceği tarihler,
Öğrenci T.C. Kimlik No :
İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen 11 basamaklı numaradır. T.C. Kimlik Numarası bulunamayan öğrenciler için e-Okul sistemine kayıtlarında verilen geçici numara kullanılmaktadır.
Öğrenci Okul No :
Okula kayıt sırasında verilen numaradır.Her öğrencinin mutlaka bir okul numarası bulunmaktadır.Sisteme giriş yapabilmek için bu numaranın bilinmesi gerekir.

Faydalı linkler
Link Bankası
Güzelçamlı
rüya tabirleri
 
Vergi no sorgula
Mot.Taşıtlar ver.
Tc Kimlik no öğren
Sınav Sonuçları
 
e-okul , e-okul, e-okul, sanal karne veli bilgilendirme sistemi, öğrenci karneleri, karne notları, sınıfımı öğrenci notları, ilköğretim notları karneleri, sınav sonuçları, sbs sınav sonuçları,oks, sınav sonuçları, ..
Yasam ve Insanlar  
Rüya tabirleri rüya yorumları rüyatabiri sitesi @2008 www.hepsiruya.com
website counter  
   
 
Toplist Banner Network